W poniedziałek, 14 września zostanie uruchomiona nowa linia aglomeracyjna oznaczona numerem 262. Jak informuje Zarząd Transportu Publicznego, autobusy będą kursować na trasie: „Czyżyny Dworzec” – „Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy”.
Trasa linii nr 262:
„Czyżyny Dworzec” – ul. Medweckiego, ul. Bieńczycka, ul. Kocmyrzowska, Prusy, Sulechów, Dojazdów, Kocmyrzów – „Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy”.
Linia będzie funkcjonować tylko w dni powszednie, wykonując po sześć kursów w każdym kierunku. Na trasie linia zatrzyma się na wszystkich przystankach, a ostatnim przystankiem w pierwszej strefie taryfowej będzie przystanek „Morcinka”.
Przystanek początkowo-końcowy „Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy” zlokalizowany będzie na przystanku w kierunku Wysiołka Luborzyckiego. Linia będzie obsługiwać również przystanek „Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy” w kierunku Krakowa.