Zapraszamy na 3. Krakowski Kiermasz Książki 2020!

Wszyscy antykwariusze i bukiniści w jednym miejscu – zapraszamy na 3. Krakowski Kiermasz Książki 2020! Zapraszamy na trzeci tegoroczny Krakowski Kiermasz Książki, który odbędzie się 11-13 września od godz. 10.00 do 20.00 na placu św. Ducha.

Na świeżym powietrzu antykwariusze, księgarze i bukiniści przedstawią najciekawsze okazy ze swoich bogatych kolekcji. Antykwariat Abecadło, Szafa Pełna Książek, Antykwariat Hulaj Pole, American Bookstore, Suszek Books, zaprzyjaźnieni katowiczanie z 451 stopni, a także Świat w Tunelu oraz bukiniści znani z niedzielnych poranków przy Hali Targowej – oferta książek z drugiego obiegu na Krakowskim Kiermaszu Książki zapowiada się jak zawsze znakomicie!

 Na stoisku Związku Literatów Polskich codziennie od piątku do niedzieli w godz. 15-16 będzie można spotkać zrzeszonych w organizacji poetów i poetki. Swoje wiersze przeczytają na kiermaszu na żywo: Krystyna Jezierska, Irena Kaczmarczyk, Dorota Lorenowicz, Danuta Perier-Berska, Anna Pituch Noworolska, Joanna Pociask-Karteczka, Danuta Sułkowska i Alicja Zemanek.Ideą kiermaszu organizowanego od 2016 roku jest popularyzacja książek i czytelnictwa wśród dużych i małych odbiorców, a także przypomnienie o bogatych tradycjach antykwarycznych pierwszego polskiego Miasta Literatury UNESCO. Podczas kiermaszu będzie można napić się kawy oraz zjeść lody z mobilnej rikszy.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności