Wraca normalność – urodziny dla dzieci w Laser Parku

Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich sporym wyzwaniem. W szczególności odczuły to dzieci, które tęskniły za wyjściem na plac zabaw, za kolegami, a nawet – o zgrozo – za szkołą. Przyznajcie – tego chyba nikt się nie spodziewał.

I dlatego tym bardziej miło jest nam przekazać Wam doskonałą wiadomość: powrót do normalności i początek roku szkolnego oznacza również możliwość zorganizowania urodzin w Laser Parku.

Dzieci chcą wrócić do szkoły? Serio?

Czyżby naprawdę brakowało im codziennych wczesnych pobudek, sprawdzianów i zadań domowych? Może niektórym tak – jednak mamy mocne podejrzenie, że w większości przypadków wcale nie chodzi o szkolny rygor, ale o… spotkania z kolegami: o możliwość wspólnej zabawy, zażycia prawdziwego ruchu (gra w sieci to jednak nie to samo), a czasami nawet odbycia „poważnej” kłótni. To wszystko, co wydaje się być esencją dzieciństwa, zostało im nagle zabrane – i teraz właśnie wraca.

Oczywiście, na początku może być trochę dziwnie – w końcu dzieci nie spotykały się od paru miesięcy. Dlatego, pragnąc odnowić nadszarpnięte długą rozłąką przyjaźnie, warto wesprzeć swoje dziecko, organizując urodziny, albo… huczne świętowanie powrotu do szkoły – w końcu każda okazja jest dobra, by wynagrodzić dzieciom przymusową izolację.

Czy to jest bezpieczne?

Jak najbardziej. W odróżnieniu od szkolnych klas, podczas zabawy w Laser Parku dzieciaki nie muszą wchodzić ze sobą w bliski kontakt. Nie siedzą koło siebie przed 45 minut ani nie przebywają w zamkniętej klasie. Gra na przestronnej laserowej arenie niejako z definicji wymusza pewien dystans, a zdrowa dawka ruchu i pozytywnych emocji doskonale wpływa na układ odpornościowy.

Z naszej strony możemy zapewnić, że pracownicy Laser Parku dokładają wszelkich starań, by zabawa była całkowicie beztroska oraz by jedynym jej skutkiem był szeroki uśmiech na twarzy dziecka.

Jak to wygląda w praktyce?

W Laser Parku wprowadziliśmy szereg zmian, mających na celu zapewnienie dzieciom maksymalnego bezpieczeństwa:

  • każda impreza urodzinowa ma przygotowane stoliki w osobnym pomieszczeniu –  na sali VIP;
  • Wasze dziecko nie będzie miało styczności z uczestnikami innych zabaw urodzinowych;
  • po każdej wizycie arena jest dokładnie wietrzona, a cały sprzęt – dezynfekowany za pomocą specjalistycznych, certyfikowanych płynów;
  • zapewniamy wszystkim gościom środki do dezynfekcji rąk oraz przyłbice; nie trzeba w nich grać, ale jeśli ktoś ma takie życzenie, jest to możliwe;
  • nasi pracownicy noszą maseczki ochronne oraz zachowują wymagany dystans. Ponieważ sami mają rodziny, dokładają wszelkich starań, by pozostać zdrowymi;
  • jesteśmy pod stałą kontrolą Sanepidu i stosujemy się do najwyższych standardów higieny oraz aktualnych zaleceń WHO.

Dlaczego warto?

Dlatego, że dzieci zasługują na zabawę; na wspaniałe wspomnienia i szczęśliwe dzieciństwo. Na urodziny w gronie przyjaciół oraz kolegów, za którymi tak tęsknili.

Teraz możecie im to zapewnić. Pospieszcie się – w niedługim czasie może zrobić się tłoczno, więc warto już dziś zarezerwować sobie najlepszy termin.

Laser Park ul. Zabłocie 20

tel. 12 296 01 30 /tel. 604 423 174

info@laserpark.pl

www.laserpark.pl

Materiały partnera

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności