Teatr Łaźnia Nowa przesuwa premierę spektaklu „Lem vs. P.K. Dick”

Z powodu prewencyjnej kwarantanny jednego z członków zespołu Teatr Łaźnia Nowa jest zmuszony przesunąć planowaną na najbliższy weekend premierę spektaklu „Lem vs. P.K. Dick” w reżyserii Mateusza Pakuły na 23 października.

Kolejne spektakle odbędą się w dniach: 24-27 października. Osoby posiadające bilety lub zaproszenia na 25, 27, 28 września proszone są o kontakt z kasą biletową w celu przeniesienia rezerwacji na nowe terminy: bilety@laznianowa.pl.

– W trosce o bezpieczeństwo naszych widzów i pracowników podjęliśmy trudną dla teatru decyzję o przesunięciu premiery na przyszły miesiąc. Wyhamowanie całego procesu przygotowań jest bolesne dla wszystkich osób zaangażowanych, dlatego tak ważne jest wzajemne wsparcie i zrozumienie. Musimy nauczyć się funkcjonować w tych nowych czasach. Wszyscy członkowie zespołu czują się dobrze, a nasze działanie ma charakter profilaktyczny. Spektakl jest gotowy i nie możemy doczekać się, aż będziemy mogli go pięciokrotnie zaprezentować naszej publiczności w październiku – mówi Bartosz Szydłowski, dyrektor artystyczny Teatru Łaźnia Nowa.

Fot. materiały prasowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności