Stanisława Celińska wystąpi w NCK

Niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania – na prośbę swoich fanów Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

„Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać – doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki.

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu – na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

Artystce na scenie towarzyszy zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko w składzie: Wojciech Olszewski, Kuba Frydrych, Krzysztof Samela, Julia Muraszko, Paweł Pełczyński, Janusz Muraszko.

Zapraszamy:

18 października (niedziela), g. 18.00, Scena NCK

STANISŁAWA CELIŃSKA „Jesienna…”

z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

bilety – 90/80 zł 

Więcej informacji i bilety https://nck.krakow.pl/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności