Rozwijamy się! Wellme Time już w Krakowie!

Już od ponad roku Wellme Time działa w Warszawie, a usługi beauty on demand cieszą się w stolicy ogromnym zainteresowaniem. Nie zatrzymujemy się. Przyszedł czas na KRAKÓW! Już od teraz jego mieszkańcy mogą korzystać z manicure, masażów, zabiegów na twarz i ciało, depilacji, opalania natryskowego, fryzjerstwa itd. z dojazdem do Klienta. Cieszycie się? My bardzo! W tym sezonie rekomendujemy Wam zabiegi SPA, które odbędą się… w Waszych domach, biurach, ogrodach. To idealna opcja dla zabieganych, aktywnych, żyjących w biegu kobiet i ich rodzin ceniących oszczędność czasu, wygodę i bezpieczeństwo. Masaż o 22? Manicure o 7 rano? Z Wellme Time to możliwe. Co polecamy jesienią?

reklama

Zabiegi na twarz

Nie tylko włosy wymagają regeneracji po lecie. Nasza skóra również potrzebuje nawilżenia i odżywienia. My zrobimy to profesjonalnie! W tym zakresie polecamy Ci jeden z naszych zabiegów: intensywnie nawilżający, liftingujący lub antystresowy. W zależności od indywidualnych potrzeb. Nasza kosmetolog przyjedzie Ciebie z wygodnym łóżkiem, pachnącą świecą i kufrem wypełnionym profesjonalnymi, aromaterapeutycznymi kosmetykami włoskiej marki Comfort Zone. Każdy zabieg składa się z kilku etapów zapewniając Twojej skórze maksimum korzyści. Jesień to również czas na złuszczanie! Nasi Specjaliści pracują na kosmetykach amerykańskiej marki DermaQuest, które nie zawierają parabenów i nie są testowane na zwierzętach. Każdy zabieg składa się z kilku etapów zapewniając Twojej skórze maksimum korzyści w postaci: wyrównania powierzchni i kolorytu skóry, rozjaśnienia przebarwień pozapalnych, zmniejszenia stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników itp. Gotowa na beauty time tylko dla siebie?

reklama

Czas na masaż?

Masz ochotę na masaż, ale nie chcesz spędzać długich godzin w korkach i dostosowywać się do kalendarza salonu. My dostosujemy się do Ciebie, a dodatkowo zapewnimy szeroki wachlarz możliwości w wyborze idealnie dopasowanego do Ciebie zabiegu. Masaż relaksacyjny, zdrowotny, klasyczny, bańką chińską, a może terapia bólu kręgosłupa? Mamy to! Wybierz tylko to, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Specjalista ma ze sobą cały potrzebny sprzęt. Ty będziesz mogła czuć się komfortowo w miejscu, które darzysz zaufaniem, a usługa zostanie wykonana w jak najlepszym salonie piękności. Tyle tylko, że będzie to Twój salon i to Ty będziesz w nim Królową!

By zamówić Eksperta Wellme Time wystarczą 3 proste kroki:

• Wejdź na stronę www.wellmetime.com

• Wybierz usługę i wskaż lokalizację.

• Zarezerwuj dogodny termin i wybierz Eksperta

Co wyróżnia usługi kosmetyczne Wellme Time? Bezpieczeństwo. W tych trudnych czasach zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to priorytet. Dlatego każdy serwis przeprowadzamy jest w masce oraz rękawiczkach, a nasze kosmetyczki przestrzegają zasad sanitarnych.
www.wellmetime.com

Artykuł partnera

.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności