Przed nami kolejne rowerowe wycieczki po mieście

Na krakowskich ulicach i drogach rowerowych obserwujemy w ostatnich miesiącach coraz więcej rowerzystów, lecz czy wszyscy wiedzą, jak podróżować bezpiecznie i zgodnie z przepisami o ruchu drogowym? Wszyscy obserwujemy, że w Krakowie pojawia się coraz więcej infrastrukturalnych rozwiązań dla rowerzystów.

W związku z tym organizatorzy proponują udział w miejskich wycieczkach. Gwarantują uczestnikom mile i pożytecznie spędzony czas, podczas którego będą mogli dowiedzieć się, jak bezpiecznie i przyjemnie podróżować na rowerze po Krakowie.

Wszystkie wycieczki są bezpłatne i będą prowadzone przez członków Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Tegoroczne wycieczki będą organizowane w dużej mierze na terenie Grzegórzek, ale każda będzie doskonałą okazją do zwiedzenia dzielnic sąsiadujących. Miejscem zbiórki jest dolny poziom ronda Mogilskiego (przy rogu torowiska tramwajowego w kierunku tunelu).

Harmonogram wycieczek:

Niedziela, 27 września:

  • w godz. 11:00-13:00 – Grzegórzki i Stare Miasto
  • w godz. 14:30-16:30 – Grzegórzki i Podgórze

Sobota, 3 października::

  • w godz. 14:30-16:30 – Grzegórzki i Czyżyny

Niedziela, 4 października:

  • w godz. 11:00-13:00 – Grzegórzki i Podgórze
  • w godz. 14:30-16:30 – Grzegórzki i Stare Miasto

Liczba miejsc na każdą z wycieczek jest limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń (e-mail: roweremdopracy@um.krakow.pl, tel. 12 616 87 70 lub 12 616 78 24). Potwierdzeniem zgłoszenia jest informacja zwrotna.

W wycieczkach mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane, pod warunkiem dostępności miejsc. By wziąć udział w wycieczce, konieczna jest akceptacja jej regulaminu.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności