Pożegnanie lata pod TAURON Areną Kraków

Przed nami kolejny weekend w Arena Garden Street Food Market przy TAURON Arenie Kraków. Na krakowian czekają pokazy cyrkowe, eksperymenty naukowe z Doktorem WOW, lekcja salsy i muzyka od DJa NH+, ale gwoździem programu będzie z pewnością zlot food trucków „Arena na FEST!”.

Łącznie pod TAURON Areną Kraków zaparkuje w ten weekend ponad 20 food trucków! Z kolei w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście” w czwartek można o godz. 18.30 zwiedzić TAURON Arenę Kraków za pięć złotych. Po zwiedzaniu warto zostać w pobliżu Areny chwilę dłużej, bo od godz. 20.00 na parkingu zewnętrznym ustawiają się piękne, zabytkowe samochody w ramach cyklu spotkań Krakowskie Klasyki Nocą.

Harmonogram na najbliższe dni:

czwartek, 17 września

 • godz. 12.00 – otwarcie Coffee Garden w Małej Hali
 • godz. 15.00 – otwarcie strefy gastronomicznej
 • godz. 14.00-16.00 – promocja w Coffee Garden: mrożona herbata -50% na hasło „Bądź turystą w swoim mieście”,
 • godz. 18.30 – zwiedzanie TAURON Areny Kraków za 5 zł, w ramach akcji „Bądź turystą w swoim mieście”. Obowiązują wcześniejsze zapisy, szczegóły są dostępne TUTAJ.
 • godz. 20.00 – zlot miłośników zabytkowych pojazdów w ramach cyklu Krakowskie Klasyki Nocą na górnej płycie parkingu zewnętrznego przed TAURON Areną Kraków

piątek, 18 września

 • godz. 12.00 – otwarcie Coffee Garden w Małej Hali
 • godz. 15.00 – otwarcie strefy gastronomicznej i start zlotu food trucków – więcej informacji TUTAJ.

sobota, 19 września

 • godz. 11.00 – otwarcie food trucków Słodziak i Królestwo Frytek oraz rikszy z kawą
 • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej i start zlotu food trucków – więcej informacji TUTAJ.
 • godz. 16.00-16.45 – pokazy cyrkowe 
 • godz. 19.00 – muzyka na żywo: DJ NH+ (Nowa Huta na plus) to krakowski Dj i producent muzyczny, którego do tej pory można było usłyszeć m.in. w takich krakowskich klubach jak: Taawa Live Music czy Forty Kleparz. Sety NH+ to energiczna mieszanka hip-hop’u, funk’u, house’u i rocka, połączona w spójną całość.

niedziela, 20 września

 • godz. 11.00 – otwarcie food trucków Słodziak i Królestwo Frytek oraz rikszy z kawą
 • godz. 12.00 – otwarcie strefy gastronomicznej i start zlotu food trucków – więcej informacji TUTAJ.
 • godz. 17.00 – eksperymenty naukowe z Doktorem WOW

poniedziałek, 21 września

 Wstęp na wszystkie atrakcje Areny Garden jest bezpłatny.

Arena Garden Street Food Market to strefa przygotowana w klimacie ogrodu, która przez całe wakacje będzie działać przy TAURON Arenie Kraków. Do jej aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drewna. Odpoczywać można na leżakach, w specjalnie przygotowanych altanach z meblami ogrodowymi oraz w Coffee Garden.

Część gastronomiczna obejmuje kilkanaście food trucków serwujących potrawy z różnych stron świata. W ofercie są m.in.  frytki tradycyjne, bułeczki bao, pizza, burgery, dania z grilla, lody rzemieślnicze, wata cukrowa i inne słodycze. Działają również punkty z zimnymi i ciepłymi napojami – pyszną kawą, domową lemoniadą i piwem. Część oferty zmienia się w poszczególnych tygodniach.

Arena Garden została zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Regulamin obowiązujący na terenie Arena Garden jest dostępny na stronie areny oraz na terenie strefy.

Więcej informacji:www.tauronarenakrakow.plwww.facebook.com/ArenaGardenKrakow/

Fot. Magda Mleczko

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności