Ponowne otwarcie Biedronki przy ul. Dobrego Pasterza. W sklepie pojawiła się…

Mamy dobrą wiadomość dla klientów sklepu Biedronka przy ul. Dobrego Pasterza! Już w najbliższą sobotę, 19 września o 6 rano sklep ponownie zostanie otwarty!

„Biedronka stale dba o zwiększanie komfortu zakupów w sklepach naszej sieci. Przykładem może być właśnie sklep w Krakowie przy ulicy ul. Dobrego Pasterza 122A. Placówka została wyremontowana i dzięki temu obecnie spełnia wymagania tzw. formatu 2.0. Oznacza to, że kupujący łatwiej znajdą w sklepie swoje ulubione produkty. Dodatkowo w sklepie pojawiła się tradycyjna lada mięsna, gdzie można kupić sery, wędliny i mięso na wagę. Na sali sprzedaży zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami, warzywami i kosmetykami. Sklep jest teraz bardziej przyjazny środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz wykorzystanie gazu CO2 w regałach chłodniczych. W sklepie znajdować się będzie 3 kasy samoobsługowe, 4 kasy tradycyjne oraz 4 czytniki cen. Zmotoryzowani klienci korzystać mogą z 30 miejsc parkingowych. Dodatkowo wyznaczono 2 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Do wyremontowanej placówki zapraszamy od soboty 19 września. Sklep działać będzie codziennie w godzinach 6:00 do 22:00 i od 8:00 do 21:00 w niedziele handlowe” – informuje Mariusz Ajchler, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny za sklepy w Krakowie.

W dniu otwarcia na klientów czekać będą super okazje cenowe: banan luz w cenie 1.99 za kg, ogórki szklarniowe w cenie 1.99 za kg lub płyn do prania Perwol 1,8L w cenie 9zł za opakowanie przy zakupie 2 opakowań.

Kliknij w plakat aby powiększyć

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności