Policjanci zatrzymali 26-latka. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Kilka dni temu policjanci udali się do jednej z kamienic w centrum Krakowa, gdzie zamieszkiwać miał mężczyzna podejrzewany o posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych. Po przyjeździe na miejsce policjanci udali się do lokalu będącego w ich zainteresowaniu. Drzwi do mieszkania otworzył 26-latek, który nie ukrywał swojego zdziwienia z powodu obecności policjantów.

Kryminalni po przedstawieniu celu ich wizyty w tym miejscu przystąpili do przeszukania. W trakcie tych czynności ujawnili substancje, które według ich podejrzeń mogły być nielegalne, a także telefony komórkowe, wagę elektroniczną oraz gotówkę. Po przeprowadzeniu badań za pomocą testerów narkotykowych okazało się, że mężczyzna posiadał ponad 1230 gramów marihuany, ponad 180 gramów haszyszu, prawie 43 gramy ecstasy oraz blisko 5,5 gramów grzybów halucynogennych.

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej jednostki skąd następnie trafił do policyjnego aresztu. 26-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowany został tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności