Ogromne zainteresowanie szczepieniami przeciw grypie dla seniorów – komunikat Urzędu Miasta Krakowa

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UM informuje, że w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 oraz dużym zainteresowaniem szczepieniami przeciw grypie, przeprowadzono dodatkowy konkurs ofert na realizację szczepień dla mieszkańców Krakowa w wieku 65+.

W czwartek, 1 października na stronach internetowych Urzędu Miasta Krakowa –  bip.krakow.pl oraz krakow.pl zamieszczony zostanie komunikat zawierający wykaz realizatorów dodatkowych szczepień, zawierający dane adresowe i numery telefonów, pod którymi możliwa będzie rejestracja.

UMK informuje także, że z uwagi na to, że w ramach wyżej wymienionego konkursu ofert nie wykorzystano wszystkich środków finansowych, które zostały na konkurs przeznaczone, ogłoszono kolejny konkurs ofert na realizację szczepień. Kwota zamówienia wynosi ponad 500 tys. zł. O wynikach konkursu Urząd Miasta Krakowa poinformuje w drugiej połowie października 2020 roku.

Realizacja szczepień uzależniona jest od dostępności na rynku szczepionek przeciw grypie. Na dostępność Urząd Miasta Krakowa nie ma wpływu.

Dodatkowe informacje w zakresie realizacji programu szczepień ochronnych przeciw grypie po 65 roku życia udzielane są pod numerami telefonów: 12 616 97 86 oraz 12 616 94 97.

Źródło UMK

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności