Na wniosek Gminy Kocmyrzów-Luborzyca od dnia 14.09.2019 r. (poniedziałek) zostanie uruchomiona nowa linia aglomeracyjna oznaczona numerem 262, kursująca po następującej trasie:
Czyżyny Dworzec – Medweckiego – Bieńczycka – Kocmyrzowska – Prusy – Sulechów – Dojazdów – Kocmyrzów – Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy.
Linia będzie funkcjonować tylko w dni powszednie, wykonując po 6 kursów w każdym kierunku.
Na trasie linia zatrzyma się na wszystkich przystankach, a ostatnim przystankiem w I strefie taryfowej będzie przystanek „Morcinka”.
Przystanek początkowo-końcowy Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy zlokalizowany będzie na przystanku w kierunku Wysiołka Luborzyckiego. Linia będzie obsługiwać również przystanek Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy w kierunku Krakowa.