Linia nr 228 – korekta rozkładu i zmiana trasy

W sobotę, 26 września zmieni się rozkład jazdy linii aglomeracyjnej nr 228. Z kolei od poniedziałku, 28 września linia na okres około dwóch tygodni zmieni swoją trasę.

W najbliższą sobotę zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy w dni powszednie. Natomiast w poniedziałek na okres około dwóch tygodni w związku z przebudową przepustu w ciągu ul. Krakowskiej w Szczyglicach zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek ulicy w rejonie prowadzonych prac.

W związku z powyższym linia nr 228 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej: od „Bronowic Małych” do przystanku „Szczyglice Podkamycze” bez zmian, następnie ul. Długą i Stanisława Kmity w Szczyglicach (po trasie linii nr 218) do przystanku „Balice Autostrada”, gdzie linia wróci na stałą trasę do „Chrosny Pętli”. Powrót po takiej samej trasie.

Przypadek „Balice Autostrada” w kierunku Krakowa będzie obsługiwany na ul. Stanisława Kmity (jak dla linii nr 208 i 218), bez obsługi pozostanie przystanek „Szczyglice Most”. Linia dodatkowo obsłuży przystanki „Szczyglice Autostrada”, „Szczyglice Dom Kultury” i „Szczyglice”.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności