Już niebawem odbędzie się koncert w Tauron Arenie Kraków!

Organizator koncertu Perfect przekazał, że po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej ograniczeniami w organizacji imprez masowych w związku z epidemią COVID-19, powraca z trasą pożegnalną zespołu Perfect, połączoną z jego 40-leciem.

reklama

Komunikat organizatora:

reklama

Osoby, które zakupiły bilet na koncert zespołu Perfect w Krakowie:

„Na Wasze skrzynki pocztowe (adresy email, które zostały podane przy zakupie biletu) około godziny 14 zostanie wysłana wiadomość pochodząca z bileterii, w jakiej dokonano zakupu. W wiadomości będzie znajdował się link, przenoszący Was do strony, na której dokonacie wyboru terminu koncertu: 2 października (termin pierwotny) oraz dodatkowy termin 3 października. Po wybraniu dogodnej daty, zostaniecie przekierowani na stronę bileterii która obsługuje system relokacji. Tutaj będziecie mogli wymienić swój bilet na nowy – tym razem musicie wybrać dokładne miejsce, które chcecie zająć w czasie koncertu.

Modyfikacja stref Golden Circle, Płyta stojąca, Trybuny siedzące:

Zgodnie z panującymi wymogami oraz zaleceniami odnośnie bezpieczeństwa imprez masowych, w trosce o zdrowie Wasze i Waszych najbliższych oraz z racji ograniczonych miejsc na płycie zmuszeni byliśmy zmodyfikować podział kategorii biletów. Od teraz:

-osoby, które zakupiły bilet w strefie Golden Circle wybierają nowe miejsce na sali oznaczone kolorem czerwonym

-osoby, które zakupiły bilet w strefie Płyta Stojąca wybierają nowe miejsce na sali oznaczone kolorem niebieskim

-osoby, które zakupiły bilet w strefie Trybuna Siedząca wybierają nowe miejsce na sali oznaczone kolorem zielonym

Ze względu na aktualnie obowiązujący reżim sanitarny liczba miejsc na koncert w danym dniu jest ograniczona. Nie zwlekajcie z wymianą biletów!

Specjalnie dla Was uruchomiono adres mailowy bilety@atma.com.pl , na który możecie wysyłać swoje pytania odnośnie relokacji oraz zakupu nowych biletów na koncert Perfect w Krakowie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności