Jedni z najlepszych B-Boyów świata odwiedzą Kraków!

Jedni z najlepszych B-Boyów świata – Menno, Sunni, Lilou i Junior już w tym tygodniu w ruszą w taneczną trasę po Polsce w ramach Red Bull BC One All Star Tour! Fani breakingu będą mogli wziąć udział w darmowych warsztatach, zadawać pytania oraz kibicować tancerzom podczas pokazowych bitew z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny. Rejestracja na wydarzenia ruszyła już na www.redbull.pl/bc-on-all-star-tour.

„Kochaj życie, którym żyjesz, abyś mógł żyć życiem, które kochasz” – to maksyma, która przyświeca trzykrotnemu już czempionowi światowego finału Red Bull BC One, B-Boyowi Menno. Między 15 a 19 września 2020 r. on oraz trzech innych utytułowanych tancerzy ze składu Red Bull BC One All Stars ruszy w taneczną trasę po Polsce. Członkowie Red Bull BC One All Stars poprowadzą w Krakowie, Warszawie i Gdańsku specjalne warsztaty, wezmą udział w spotkaniach Q&A oraz zatańczą w pokazowych bitwach – z CoolKidz Mob oraz Dream Team Poland (Thomaz, Kostek, Zawisza, Nikita).

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak aby wziąć w nich udział należy się najpierw zarejestrować na stronie: www.redbull.pl/bc-one-all-star-tour

HARMONOGRAM:

 • 15.09, Kraków – Studio Tańca Sempre – ul. Joselewicza 26

  16:00 – Warsztaty z Lilou
  17:00 – Warsztaty z Menno
  18:00 – Warsztaty z Sunnim
  19:00 – Q&A z Lilou, Menno i Sunnim
 • 16.09, Kraków – Barbakan, ul. Basztowa

  17:00 – Dance Jam + Exhibition Battle: Red Bull BC One All Stars vs CoolKidz Mob
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności