Grupowe treningi w wodzie! Park Wodny zaprasza

Park Wodny w Krakowie zaprasza na grupowe treningi w wodzie. Aqua aerobic jest treningiem bezpiecznym, gdyż ćwiczymy w uzdatnionej wodzie, która chroni nas nie tylko przed wirusami, ale również przed kontuzjami. Dodatkowo, Aqua w pełnym zanurzeniu to jest wydychaniu powietrza pod wodą, znacząco poprawia wydolność i pojemność płuc. Ten bonus bierze się z tego, że woda stawia opór wydychanemu powietrzu, przez co wkładamy większy wysiłek w wydech co wzmacnia płuca i poprawia ich funkcjonowanie.

Trening Aqua (od poniedziałku do piątku o godz. 8:20) to trening w pełnym zanurzeniu – koniecznie zaloguj się na te zajęcia w Recepcji Klubu, a najlepiej jeszcze przed wizytą zarezerwuj sobie miejsce. Przydadzą Ci się okularki. Czepek nie jest konieczny (chyba, że masz długie włosy, które mogą lecieć Ci na oczy). Do treningów wykorzystujemy również sprzęt dla lepszego efektu. Sprzęt zapewniamy

Trening Aqua (od poniedziałku do piątku o godz. 9:15) oraz Aqua Open* (godziny popołudniowe) to treningi bez zanurzania głowy – na zajęciach nie potrzebujesz okularków. Jeśli je weźmiesz, Trener stworzy Ci możliwość ćwiczenia również pod wodą i bonus na mocniejsze płuca załatwiony 🙂 Na tych zajęciach wykorzystujemy również treningowy sprzęt dla polepszenia rezultatów.

*na zajęcia Aqua Open nie musisz się logować. Wystarczy, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie 🙂

Natomiast koniecznie zaloguj się na poranny Trening Aqua w Recepcji Klubu!

Więcej informacji TUTAJ

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności