Energylandia została bajecznie udekorowana. Jesienny kalendarz otwarcia parku

Wielkimi krokami zbliża się jesień – czas zmiennej pogody i leniwych wieczorów. Ale czy jesień musi być nudna? Ani trochę! Zaplanujcie wyjazd do Energylandii. Od 17 września do 11 października 2020 r. Park Rozrywki powita Was w złotych, jesiennych kolorach. Cały park został bajecznie udekorowany, a między alejkami pojawiły się wyjątkowe aranżacje. W tym sezonie do Parku sprowadzono aż 100 ton dyń! To właśnie z nich, a także z tysięcy kwiatów i roślin powstały wspaniałe kreacje rozlokowane na całym ogromnym terenie Energylandii.

Te wszystkie scenografie możecie uwiecznić na zdjęciach i podzielić się nimi na Instagramie i Facebooku. Zapraszamy również do odwiedzenia restauracji i kawiarni. Specjalnie na ten czas szefowie kuchni przygotowali jesienną odsłonę menu. Aranżacje z 50 tysięcy dyń to nie wszystko co wprowadzi Was w radosny nastrój. Dzięki wspaniałym stylizacjom wszystkich animatorów poczujecie niepowtarzalny klimat polskiej, złotej jesieni. Ponadto, dla dzieci artyści przygotowali znakomity pokaz – „Psikus”. Nie możemy zdradzić jego programu, ale możecie przekonać się sami co Panią Jesień czeka na scenie Kids Show w Bajkolandii.

W Parku Rozrywki każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie, bo Energylandia składa się z kilku różnorodnych stref zabawy. To właśnie tam spędzicie miło czas, przeżyjecie wspaniałe przygody i zaznacie wielu niesamowitych wrażeń. W Energylandii jesień nie jest szara, ponura i nudna, ale kolorowa i fascynująca. Przekonajcie się sami!

NOWY KALENDARZ OTWRACIA PARKU!

We wrześniu Energylandia czynna jest od czwartku do niedzieli, a z kolei w październiku od piątku do niedzieli. Obowiązują teraz nowe godziny otwarcia – od 10:00 do 18:00! Dokładny kalendarz dostępny jest na stronie internetowej: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/. Bilety można zakupić w kasach, a także on-line: https://ticket.energylandia.pl/.

Materiały partnera

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności