Biuro Strefy Płatnego Parkowania pracuje w ograniczonym zakresie!

Biuro Strefy Płatnego Parkowania pracuje w ograniczonym zakresie. Osoby planujące wizytę powinny sprawdzić okres ważności abonamentu po jego automatycznym wydłużeniu, a w przypadku wątpliwości skontaktować się z nami telefonicznie, aby zweryfikować czy wizyta w biurze jest konieczna.

Wizytę w biurze celem zakupu abonamentu powinny zaplanować tylko te osoby, którym abonament się skończył. Pozostałe mogą ją odłożyć, ponieważ z uwagi za zawieszenie funkcjonowania OPP w okresie od 16 marca do 3 maja br. – ich abonamenty zostały automatycznie wydłużone o 49 dni. Nie ma w tym wypadku konieczności wizyty w biurze. Dodatkowo system, pomimo wizyty nie pozwoli na wydanie abonamentu, ponieważ można go zakupić dopiero na dwa miesiące przed początkiem okresu jego ważności.

Należy pamiętać, że obecnie biuro pracuje w ograniczonym zakresie – oddział jest czynny w dni robocze, poniedziałek – wtorek w godz. 10:00-18:00, środa – piątek w godz. 8:00-16:00.

Zachęcamy do sprawdzenia okresu ważności abonamentu – po jego automatycznym wydłużeniu – TUTAJ. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 12 616 71 77 oraz 12 341 85 62 – w godzinach pracy biura.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności