23 września rozpocznie się remont ulicy Kwiatów Polskich

W środę, 23 września br. rozpocznie się remont ulicy Kwiatów Polskich w Czyżynach (XIV). Prace będą prowadzone na odcinku od skrzyżowana z ul. Nastrojową do końca sięgacza.

Ulica Kwiatów Polskich zyska nową nawierzchnię. W pierwszej kolejności drogowcy zajmą się wymianą krawężników, później położona zostanie nowa nawierzchnia. W związku z pracami mogą obowiązywać lokalne zawężenia. Roboty zakończą się pod koniec października br., a ich koszt to ok. 275 tys. zł.

Dodatkowo w tamtym tygodniu rozpoczął się remont ulicy Henryka Hoyera. Pracami objęty jest odcinek od skrzyżowania z ul. K. Pochwalskiego do budynku nr 46. W pierwszej kolejności prace realizowane są przy poboczu jezdni, później wymieniona zostanie nawierzchnia. Mogą występować lokalne zawężenia. Remont zakończy się pod koniec października br., a jego koszt to ok. 145 tys. zł.

Na początku września w ramach programu nakładkowego rozpoczął się remont ulicy Bulwarowej (na odcinku od ul. Orkana do al. Jana Pawła II). W pierwszej kolejności drogowcy zajęli się chodnikami i krawężnikami – obowiązują lokalne zawężenia. Na początku października planowane są prace związane z położeniem nowej nawierzchni. Koszt prac ok.  920 tys. zł.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności