Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na wyjątkowy, plenerowy koncert

Do końca wakacji zostało tylko kilka dni! Zanim jednak najmłodsi wrócą do szkół, a lato zupełnie odejdzie w zapomnienie, zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na wyjątkowy, plenerowy koncert z cyklu Dzień dobry ICE Kraków: „Agi Bagi” z muzyką w całości skomponowaną przez słynnego kompozytora Łukasza Targosza.

„Agi Bagi” to serial animowany prezentowany na platformie Netfliks, który śledzą tysiące dzieci na całym świecie. Opowiada o przygodach Bodzia i Zibiego – mieszkańców planety Agi Bagi, którzy wspólnie dbają o jej ład i harmonię. Każdy odcinek to osobna opowieść o naturalnych zależnościach w środowisku zaludnionym przez mieszkańców planety, czyli Agingów i Bagingów.

W ramach koncertu będziemy mieć przyjemność posłuchać wszystkich utworów z polskiej wersji językowej bajki „Agi Bagi”, które zaśpiewają i zagrają: Magda Mitoń (wokal), Kasia Tarkowska (wokal), Michał Ostrowski (wokal), Jacek Tarkowski (klawisze, syntezator), Paweł Kluba (bas), Jakub Grzesło (perkusja).

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia o godz. 14.00 na placu przed Centrum Kongresowym ICE Kraków, od strony ul. Barskiej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

——-

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy pobrać bezpłatną wejściówkę za pośrednictwem portalu Evenea.pl. Pobierz bezpłatną wejściówkę.

Uwaga: Jedna osoba może pobrać na jeden adres mailowy maksymalnie 2 wejściówki. Dla dziecka również należy pobrać wejściówkę.

Więcej szczegółów na temat koncertu można znaleźć TUTAJ.

Wydarzenie jest realizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Na koncert zapraszają Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i studio Badi Badi.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności