Skosztuj burgera COWKrakowie.pl. W ofercie tylko do końca sierpnia

Mamy dla was świetną wiadomość. W tym roku również w ofercie WoLove Burgers Mistrzejowice wraca nasz burger COWKrakowie.pl

Razem z naszym partnerem WoLove Burgers Mistrzejowice zapraszamy na pysznego BURGERA COWKrakwie.pl, którego możemy zakupić od 31 lipca 2020 roku i dostępny będzie przez cały sierpień.

No dobra, a co wchodzi w skład burgera COWKrakowie.pl? Już spieszymy się z wyjaśnieniami…

Nasz burger to: przepyszna bułka, majonez, świeża sałata, borówka amerykańska, mięso (do wyboru 100 lub 200 gram ), konfitura jagodowa, rucola, twaróg, oraz biała czekolada, która po roztopieniu daje delikatny smak!

Cena za burgera COWKrakowie.pl to: duży 21 zł i mały 16 zł.

Zapraszamy do lokalu naszego partnera WoLove Burgers Mistrzejowice, który znajduje się na osiedlu Złotego Wieku 94, przy pętli autobusowej.

Poznajcie WoLove Burgers Mistrzejowice:

Nie trzeba wyjeżdżać do USA , by zjeść prawdziwego Burgera . Mieszkańcy Krakowa mają możliwość spróbowania najlepszych Burgerów na wyciągnięcie ręki! WoLove Burgers to miejsce, które powstało z miłości do burgerów.

Historia
WoLove rozpoczęła się w 2015 roku w Zielonkach, po sukcesie i uzyskaniu szerokiego uznania w 2017 roku powstał lokal na osiedlu Złotego Wieku 94, przy pętli autobusowej. WoLove Burgers to prawdziwy raj dla miłośników burgerów. Wykonuje się je tutaj ze składników najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal. W efekcie gość otrzymuje nietuzinkowego, pysznego burgera. Smacznego!

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności