Przez koronawirusa wyjazd na Kasprowy Wierch tylko z biletem imiennym

Polskie Koleje Linowe w ośrodku Kasprowy Wierch wprowadzają bilety imienne na przejazdy koleją.  Decyzja ta podyktowana jest dbaniem o wysokie standardy obsługi klientów, a także bezpieczeństwo turystów związane z koniecznością dostosowania procedur sprzedażowych i przewozowych do wymogów sanitarnych wynikających z epidemii COVID-19.

Sprzedaż biletów imiennych prowadzona jest we wszystkich kanałach sprzedaży PKL tzn. w sklepie internetowym na www.pkl.pl, kasach biletowych, biletomatach i w Biurach Obsługi Klientów w Kuźnicach i pod Gubałówką.

Klienci kupujący bilet na przejazd koleją linową na Kasprowy Wierch proszeni są do podania imiennych danych, które się na nim znajdą. W przypadku zakupu kilku biletów w jednej transakcji pobierane są dane osobowe  od jednego pasażera.

Przed wejściem do wagonika konieczne jest okazanie pracownikom obsługi dokumentu tożsamości ze zdjęciem – m.in. dowodu osobistego, paszportu, legitymacji szkolnej lub aplikacji mDokumnty by potwierdzić zgodność danych osobowych na zakupionych biletach. Zmiany danych osobowych można dokonać na 24 h przed terminem wyjazdu.

Fot. Polskie Koleje Linowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności