Pojawią się lokalne zmiany w organizacji ruchu

Od czwartku, 6 sierpnia pojawią się lokalne zmiany w organizacji ruchu na kilku ulicach w północnej części Krakowa w związku z budową linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Górki Narodowej. Niewielkie utrudnienia pojawią się w pasie ulic Nad Sudołem, Banacha, Pachońskiego, Górnickiego Kuźnicy Kołłątajowskiej i al. 29 Listopada. Zmiany wprowadzone będą w związku z budową zjazdów na teren budowy linii tramwajowej.

Przy ul. Nad Sudołem, pomiędzy ulicami Szopkarzy i Danka wprowadzone będą lokalne zawężenia chodnika.

Z kolei przy ul. Pachońskiego, w rejonie przychodni, na krótkim odcinku wprowadzony będzie zakaz parkowania związany z uruchomieniem wjazdu na budowę.

Utrzymana będzie też tymczasowa organizacja ruchu przy ul. Górnickiego na wysokości skrzyżowania z ul. Pachońskiego. Tam, na odcinku kilkunastu metrów zawężony zostanie chodnik.

Zmiany nie ominą ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Pojawią się tam zawężenia jezdni, a naprzeciw wjazdu na osiedle na niewielkim odcinku zamknięty będzie chodnik.

Z kolei przy ulicy Macieja Słomczyńskiego pojawią się lokalne zawężenia jezdni. Na odcinku kilkunastu metrów, koło budynku nr 12, zakazane będzie parkowanie.

Prace związane z budową tymczasowych wjazdów na teren budowy będą trwały też w rejonie ul. Banach i al. 29 Listopada – przy wjeździe do Krakowa. Tam też pojawią się znaki ostrzegawcze informujące o ruchu ciężkich pojazdów.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności