Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza na sierpniowe kino plenerowe. Wstęp wolny

Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza wszystkich na sierpniowe kino plenerowe w ArtSferze MNK (przy dawnym hotelu Cracovia) na coczwartkowe spotkania filmowe o godz. 20.00.

Amatorzy kinematografii będą mogli zrelaksować się podczas wspólnych seansów pod gołym niebem. MNK zaprasza każdego, kto ma ochotę na artystyczną ucztę filmową pod chmurką w luźnej atmosferze. W trakcie pokazów otwarta będzie także kawiarnia serwująca pyszne przekąski i napoje.

REPERTUAR:

6 sierpnia, godz. 20.00

„Boska Florence”, 2016, reż. S. Frears, Monolith Film.

czas projekcji: 1h 50 min.

13 sierpnia, godz. 20.00

„Kwartet”, 2012, reż. D. Hoffman, Best Film.

czas projekcji: 1h 33 min.

20 sierpnia, godz. 20.00

„Tajemnica Henriego Picka”, 2019, reż. R. Bezançon, Aurora Film.

czas projekcji: 1h 40 min.

27 sierpnia, godz. 20.00

„Kurczak ze śliwkami”, 2011, reż. Vincent Paronnaud / Marjane Satrapi, Aurora Film.

czas projekcji: 1h 33 min.

Wstęp wolny.

MNK dołożyło wszelkich starań, aby udział w wydarzeniach organizowanych w ArtSferze MNK był całkowicie bezpieczny dla uczestników oraz pracowników. Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa.

MNK przypomina, że liczba osób na każdym wydarzeniu jest ograniczona. W wydarzeniu można wziąć udział po wcześniejszej rezerwacji drogą mailową: rezerwcja@mnk.pl lub telefonicznie: 12 433 57 44. W przypadku, gdy nie wszystkie miejsca są wcześniej zarezerwowane dopuszcza się udział w wydarzeniu bez rezerwacji. W takiej sytuacji MNK będzie prosić o podanie danych osobowych i kontaktowych oraz podpisanie oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Regulamin pobytu w ArtSferze MNK 

Regulaminudziału w wydarzeniach kulturalnych w MNK.

Fot. materiały prasowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności