Multikino Kraków zaprasza na pokazy filmu „TENET”oraz „NOWI MUTANCI” już od 26 sierpnia!

Czekaliście na to Wy, czekaliśmy my, czekał cały filmowy świat. Christopher Nolan i studio Warner Bros. wreszcie podjęli decyzję – „TENET” zadebiutuje już 26 sierpnia na dużym ekranie.

Christopher Nolan uwielbia igrać ze swoimi widzami ukrywając większość informacji o swoich dziełach do dnia premiery. Ze zwiastuna i skąpych wypowiedzi twórców i autorów wiemy, że „Tenet” jest owianą aurą tajemnicy szpiegowską opowieścią o manipulowaniu czasem… W rolach głównych będzie można zobaczyć między innymi Roberta Pattinsona i Elizabeth Debicki.

26 sierpnia będzie można również zobaczyć kolejną długo wyczekiwana premierę- „NOWI MUTANCI”.

Film o młodych herosach z uniwersum Marvela gatunkowo zbliżony jest do horroru science fiction. Akcja rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, gdzie na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa młodych mutantów. W rolach głównych będzie można zobaczyć między innymi: gwiazdę „Gry o tron-Maisie Williams.

Przypominamy również o procedurach bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone we wszystkich naszych kinach. Obecnie Multikino mając na względzie bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz widzów wdraża rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu. We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowane zostaną stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów będzie wyposażona w przyłbice. Ponadto Multikino będzie posiadało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązku zakrywania nosa oraz ust przez Klientów.

Materiały prasowe partnera.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności