Jesteś przedsiębiorcą lub założyłeś fundację i poszukujesz lokalu użytkowego?

Jesteś przedsiębiorcą lub założyłeś fundację i poszukujesz lokalu użytkowego? Wynajmij pomieszczenia od miasta! Najbliższa aukcja odbędzie się w poniedziałek, 31 sierpnia w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych przy ul. Czerwieńskiego 16.

W sierpniowej aukcji na najem lokali użytkowych do wynajęcia skierowane zostaną atrakcyjne lokale położone między innymi w obrębie Rynku Głównego, takie jak: lokal o powierzchni 103,71 m2 położony przy ul. Floriańskiej 3; lokal o powierzchni 13,61 m2 położony przy ul. Grodzkiej 29; lokal o powierzchni 29,25 m2 położony przy ul. Mikołajskiej 8, jak również lokale usytuowane w rejonie ul. Dunajewskiego, ul. Stradomskiej, ul. Józefa, ul. Królewskiej i ul. Izaaka.

Bardzo ciekawie przedstawia się również oferta lokali usytuowanych na terenie dzielnicy Nowa Huta. Do wynajęcia zostanie skierowany m.in. lokal położony na os. Centrum C nr 6 o powierzchni ogólnej 134,85 m2, czy lokal położony na os. Handlowym 7 o powierzchni 38,49 m2. Do wynajęcia zostaną skierowane również lokale położone na os. Na Stoku, czy też na os. Na Skarpie.

Na uwagę zasługują również lokale przeznaczone na realizację świadczeń zdrowotnych usytuowane przy ul. Stoczniowców 7: lokal o powierzchni 48,46 m2 oraz lokal o powierzchni 11,23 m2 wraz z okienkiem rejestracyjnym (traktowane jako całość stanowią doskonały materiał na kompletny gabinet lekarski), a także lokal o powierzchni 27,18 m2 usytuowany w budynku przychodni przy al. Pokoju 4 (drugie piętro; winda poszerzona dla potrzeb osób niepełnosprawnych). W bardzo dobrej lokalizacji znajdują się też lokale usytuowane w budynkach przychodni przy ul. Batorego 3 czy ul. Tetmajera 2.

Aukcja przeprowadzona zostanie na sali gimnastycznej przy siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. Czerwieńskiego 16 przy zachowaniu najdalej idących obostrzeń sanitarnych. Licytacja rozpocznie się o godzinie 9.00 i będzie podzielona na tury. Adresy poszczególnych lokali licytowanych w danej turze oraz godziny przeprowadzenia poszczególnych tur zostaną określone po zakończeniu terminu przyjmowania ofert, tj. 28 sierpnia, a informacja ta podana zostanie do publicznej wiadomości.

Szczegółowych informacji w zakresie zasad przeprowadzania aukcji, jak również pustostanów lokali użytkowych skierowanych do wynajęcia udziela Referat Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych przy ul. Czerwieńskiego 16, numery telefonów: 12 616 61 54 lub 12 291 28 75.

Więcej szczegółów i galeria zdjęć lokali przeznaczonych na wynajem na stronie internetowej ZBK.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności