Skuteczny trening dla zapracowanych – wystarczy 20 minut!

Nie masz czasu wielogodzinne ćwiczenia? W związku z koronawirusem unikasz zatłoczonych siłowni? Trening EMS to najskuteczniejsza metoda treningowa. Wystarczy 20 minut raz w tygodniu, żeby czuć się lepiej! To właśnie w Krakowie funkcjonuje najdłużej działająca w Polsce sieć studiów EMS Studio Synergy, promująca EMS, z którego korzystają także sportowcy i celebryci z całego świata.

Trening personalny EMS w nowoczesnym, kameralnym studiu. Tylko Ty i trener, ewentualnie druga ćwicząca osoba. Bez kontaktu ze sprzętem, tłumów, długich godzin wyciskania ciężarów czy czekania na swoją kolej przy maszynie. A do tego krótko i skutecznie. Jeśli brakuje Ci czasu lub motywacji do dłuższych ćwiczeń, trening EMS Kraków to zaledwie 20 minut efektywnej pracy w Studiu Synergy.

Trening w 20 minut? Kraków daje takie możliwości. Czy to coś da? EMS jest obecnie najskuteczniejszą metodą treningową, bo zapewnia aż 150 razy więcej skurczów mięśni niż klasyczny trening personalny. Bardzo umownie uznaje się go za równowartość aż trzech takich treningów osobistych w siłowni.

Trenuj bez kontuzji

W Studio Synergy pracują trenerzy wyspecjalizowani w elektrostymulacji mięśni, którzy w CV mają m.in. certyfikaty międzynarodowej akademii EMS Glucker Kolleg, jednej z najbardziej prestiżowych na świecie. Autorskie programy treningowe, lata doświadczeń i sprzęt spełniający najbardziej restrykcyjne europejskie normy bezpieczeństwa sprawiają, że ćwiczyć możesz bez obaw. Tym bardziej, że trening trening EMS nie obciąża stawów i jest bardzo bezpieczny.

Na czym to polega? Wykonujesz krótkie serie ćwiczeń prezentowanych przez trenera, a impulsy elektryczne pomagają wywoływać kontrolowane skurcze Twoich mięśni, czyli po prostu wzmacniają ich pracę. Co ważne, w ramach tzw. “treningu w 20 minut” pracują też mięśnie głębokie, które podczas zwykłych ćwiczeń trudno zaktywizować.

Ćwicz jak znani i lubiani

Wystarczy, że masz 18 lat. Płeć, wiek, poziom sprawności fizycznej – to wszystko nie ma znaczenia. Chcesz czuć się lepiej? Uwypuklić mięśnie? A może zrzucić parę kilo? EMS to także szansa na skuteczną walkę z bólem pleców czy cellulitem. Cele treningowe ustalane i realizowane są indywidualnie i dostosowane do Twoich potrzeb. 

Czy warto? Najlepszym dowodem na skuteczność treningu EMS są osoby znane i lubiane. Studio Synergy Kraków ma w portfolio osoby takie, jak m.in. Rafał Sonik (mistrz Rajdu Dakar), były piłkarz Wisły Kraków Patryk Małecki czy Marcin Łepkowski, mistrz świata muay thai. Na świecie z “treningu 20 minut” korzystali choćby bokserzy bracia Kliczko, piłkarze Realu Madryt i ośmiokrotny mistrz olimpijski – sprinter Usain Bolt.

Jeśli chcesz dołączyć do gwiazd takich, jak Madonna, wokalista Ronan Keating, aktorka Lindsay Lohan czy modelka Heidi Klum, Studio Synergy oferuje aż 4 lokalizacje, w dzielnicach Centrum, Bronowice, Podgórze i Salwator.

Sprawdź sam(a) i zapisz się na niezobowiązujący trening wprowadzający – TUTAJ

Materiały partnera

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności