Ruszyła akcja „Posiłek Dla Lekarza”

Ruszyła akcja „Posiłek Dla Lekarza”

W serwisie Zrzutka.pl została zorganizowana ogólnopolska akcja „Posiłek Dla Lekarza”

reklama

Organizatorem są: Spontaniczny Sztab ObywatelskiStowarzyszenie Niskie SkładkiFundacja Otwarty Dialog

reklama

To o akcji piszą organizatorzy:

Drodzy Państwo,

Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Jednak najbardziej dotyczy ona służby zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi, którzy pokładają swoją nadzieję w służbie zdrowia.

Chcąc jak najbardziej odciążyć lekarzy, pielęgniarki, załogi karetek i wszystkich innych zatrudnionych w placówkach medycznych – i pozwolić skupić im się na walce z chorobą – chcemy zaoferować im darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może je opłacić, biorąc udział w zbiórce. Posiłki będą również rekompensowane dla osób przebywających w szpitalach i tych, które się nimi opiekują.

Prosimy o zgłaszanie się wszystkich restauratorów i firmy cateringowe, chcące wziąć udział w akcji. Wystarczy wypełnić prosty formularz (https://forms.gle/chLWU6gJqoD5nDMj6). Szczegółowe informacje i zasady akcji znajdziecie poniżej.

Zamawiający posiłki w restauracjach, które są na liście wystarczy, że poinformują obsługę o chęci skorzystania z darmowego posiłku. Restauracja otrzyma rekompensatę ze zbiórki jeśli pozwolicie udokumentować jej pracownikom, że jesteście zatrudnieniu w placówce medycznej – wystarczy zdjęcie. Szczegóły opisujemy poniżej.

Będziemy wdzięczni za poinformowanie o akcji w mediach społecznościowych. Jesteśmy na facebooku (/PosilekDlaLekarza) i Twitterze (@DlaLekarza). Skontaktować się z nami można również drogą mailową (posilekdlalekarza@gmail.com). Działamy pod hasztagiem #PosiłekDlaLekarza.

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Link do zbiórki TUTAJ

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Bez kategorii