Usłyszał kolejny zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków

Zeszłotygodniowe działania krakowskich policjantów w jednej z podkrakowskich miejscowości zakończyły się zatrzymaniem mężczyzny, który posiadał znaczną ilość substancji psychotropowej. To już kolejny jego konflikt z prawem. Niespełna 3 miesiące temu, mężczyzna był zatrzymany za posiadanie narkotyków, jednak tym razem trafił do aresztu.

Pod koniec zeszłego tygodnia policjanci z udali się do jednej z miejscowości położonej nieopodal Krakowa, gdzie według zgromadzonych informacji przebywać miał mężczyzna, który w miejscu zamieszkania przechowywał niedozwolone substancje. Podczas przeszukania domu  30-latka policjanci znaleźli  ponad 40 gramów amfetaminy. Mężczyzna przyznał, że narkotyki stanowią jego własność.  Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

To nie pierwszy raz…

To nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna został  zatrzymany za posiadanie narkotyków. Na początku listopada zeszłego roku ci sami policjanci zatrzymali go za posiadanie blisko 80 gramów amfetaminy oraz ponad 7 gramów marihuany. Wtedy za swój czyn miał odpowiadać przed sądem z „wolnej stopy”. W związku z tym, że 30-latek po raz kolejny dopuścił się przestępstwa, sąd postanowił zastosować wobec niego 3-miesięczny areszt. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

To Cię może zainteresować:

Zatrzymano trzech oszustów, którzy działali metodą „one penny”

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności