Takiej atrakcji nie zapomnisz! Zapraszamy na loty tandemowe na paralotni

Zapraszamy na loty tandemowe na paralotni! Takiej atrakcji nie zapomnisz

Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i nie boisz się wyzwań? Jeśli masz w sobie gen przygody, chęć przełamywania własnych lęków oraz ciekawość nowych doświadczeń – zapraszamy na przelot paralotnią na trajce tandemowej.

Latanie na paralotni, to najtańszy i zarazem najbardziej bezpieczny sposób na oderwanie się od ziemi i podziwianie naszej planety z lotu ptaka. Dodatkowe emocje zapewniają bezpośredni kontakt z powietrzem i widok przed siebie jak w żadnym urządzeniu latającym.

Latamy na wysokość 500 metrów i tej wysokości można pooglądać Kraków, Nową- Hutę, Niepołomice i Tatry przy dobrej widoczności.

CO TRZEBA ZROBIĆ? CZY SĄ JAKIEŚ SZCZEGÓLNE WYMAGANIA?

loty tandemowe na paralotni

-Start na trajce wyklucza bieganie przy starcie i zapewnia bezpieczne lądowanie. Wskazane jednak są wygodne buty nad kostkę.

-W miesiącach chłodnych (wiosna i jesień) przydadzą się rękawiczki, ciepłe spodnie oraz nieprzewiewna kurtka (ta ostatnia przydaje się nawet latem).

-Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków, które w przypadku wątpliwości, może poprzedzić wykonaniem samodzielnego lotu.

-Lot paralotnią może odbyć się tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych (słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego).

-Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 130 kg, zaś minimalna waga pasażera to 50 kg. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.

-Jeśli pasażer cierpi na jakąkolwiek dolegliwość lub chorobę, która może ujawnić się w trakcie lotu, należy o tym bezwzględnie poinformować na etapie zamówienia.

JESTEŚ GOTÓW NA PRZYGODĘ ŻYCIA? Nie czekaj! Kup już dziś lot dla siebie, lub voucher dla twoich bliskich.

Więcej informacji na stronie http://www.moto-paralotnia.pl/

Materiały partnera.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności