Takiej atrakcji nie zapomnisz! Zapraszamy na loty tandemowe na paralotni

Takiej atrakcji nie zapomnisz! Zapraszamy na loty tandemowe na paralotni

Zapraszamy na loty tandemowe na paralotni! Takiej atrakcji nie zapomnisz

reklama

Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i nie boisz się wyzwań? Jeśli masz w sobie gen przygody, chęć przełamywania własnych lęków oraz ciekawość nowych doświadczeń – zapraszamy na przelot paralotnią na trajce tandemowej.

reklama

Latanie na paralotni, to najtańszy i zarazem najbardziej bezpieczny sposób na oderwanie się od ziemi i podziwianie naszej planety z lotu ptaka. Dodatkowe emocje zapewniają bezpośredni kontakt z powietrzem i widok przed siebie jak w żadnym urządzeniu latającym.

Latamy na wysokość 500 metrów i tej wysokości można pooglądać Kraków, Nową- Hutę, Niepołomice i Tatry przy dobrej widoczności.

CO TRZEBA ZROBIĆ? CZY SĄ JAKIEŚ SZCZEGÓLNE WYMAGANIA?

loty tandemowe na paralotni

-Start na trajce wyklucza bieganie przy starcie i zapewnia bezpieczne lądowanie. Wskazane jednak są wygodne buty nad kostkę.

-W miesiącach chłodnych (wiosna i jesień) przydadzą się rękawiczki, ciepłe spodnie oraz nieprzewiewna kurtka (ta ostatnia przydaje się nawet latem).

-Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków, które w przypadku wątpliwości, może poprzedzić wykonaniem samodzielnego lotu.

-Lot paralotnią może odbyć się tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych (słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego).

-Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 130 kg, zaś minimalna waga pasażera to 50 kg. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.

-Jeśli pasażer cierpi na jakąkolwiek dolegliwość lub chorobę, która może ujawnić się w trakcie lotu, należy o tym bezwzględnie poinformować na etapie zamówienia.

JESTEŚ GOTÓW NA PRZYGODĘ ŻYCIA? Nie czekaj! Kup już dziś lot dla siebie, lub voucher dla twoich bliskich.

Więcej informacji na stronie http://www.moto-paralotnia.pl/

Materiały partnera.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności