Szpital na Klinach otwiera nowe gabinety lekarskie w Krakowie i oferuje programy bezpłatnych badań

Szpital na Klinach uruchamia nowe gabinety lekarskie przy ulicy Cechowej 12 w Krakowie. Pacjenci zyskają tam dostęp do licznych specjalistów oraz do kompleksowej diagnostyki ultrasonograficznej, diagnostyki kardiologicznej oraz pełnego zakresu badań analitycznych. Nowe gabinety to kolejny etap rozwijania oferty krakowskiego Szpitala na Klinach, a tym samym wychodzenia naprzeciw potrzebom pacjentów nie tylko z Małopolski ale i z województw ościennych.  

W ciągu zaledwie kilku miesięcy od otwarcia Szpital na Klinach przyjął ponad 8 tys. pacjentów. Stąd też decyzja o systematycznym rozwijaniu placówek medycznych na terenie Krakowa, które będą oferowały najwyższą jakość usług, szerokie spektrum specjalizacyjne oraz najlepszych lekarzy.  

 – Popularność Szpitala na Klinach wśród pacjentów sprawia, że podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu dostępności do gabinetów lekarskich również poza szpitalem. Już od stycznia nasi pacjenci mogą korzystać konsultacji specjalistycznych w zakresie: ginekologii, kardiologii, chorób wewnętrznych, neurologii, chorób zakaźnych (leczenie boleriozy), urologii, endokrynologii, chirurgii dziecięcej, dermatologii i alergologii. Tym samym zapewniamy naszym pacjentom szybki dostęp do lekarzy, konsultację, a jednocześnie, w sytuacji koniecznej hospitalizacji, automatyczny dostęp do usług szpitalnych – podkreśla Józefa Job Dyrektor Szpitala na Klinach.

Szpital na Klinach oferuje personalizowaną i innowacyjną opiekę medyczną na poziomie ambulatoryjnym, diagnostycznym i zabiegowym m. in. w zakresie ginekologii, urologii, ortopedii i chirurgii: ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz chirurgii plastycznej. Szpital tworzy blisko 200-osobowy zespół specjalistów i lekarzy, którzy stosują najlepsze kliniczne praktyki na bazie bogatych doświadczeń zbytych w polskich i zagranicznych ośrodkach.

– Pracujemy w oparciu o interdyscyplinarne zespoły, wśród których z lekarzami specjalistami są również dietetycy, psycholodzy oraz rehabilitanci. Wiele uwagi i aktywności poświęcamy również edukacji prozdrowotnej i profilaktyce. W lutym przygotowaliśmy dla naszych Pacjentów programy bezpłatnych badań  mówi Józefa Job Dyrektor Szpitala na Klinach.

Szpital na Klinach zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne, obejmujące:

Badania będą realizowane w nowo otwartych gabinetach lekarskich przy ulicy Cechowej 12 w Krakowie w dniach 17-21 lutego 2020 r.

Liczba badań i konsultacji dostępnych bezpłatnie jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W celu skorzystania z badań i konsultacji należy skontaktować się z rejestracją (12) 267 40 64  lub  785 055 481.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności