Sensowna Fotobudka – wyjątkowa atrakcja z Krakowa na Twoją imprezę

Sensowna Fotobudka to wyjątkowa atrakcja na każdą imprezę. Wesela, eventy firmowe, jubileusze to wydarzenia, na których najczęściej można ją spotkać. Samodzielne wykonywanie, profesjonalnie doświetlonych zdjęć z zabawnymi gadżetami to coś, co bawi osoby z każdej grupy wiekowej. Możliwość stworzenia pamiątkowej Księgi Gości to dodatkowy element, który cieszy się popularnością podczas przejęć weselnych.

Sensowna fotobudka

Drewniana konstrukcja Sensownej Fotobudki idealnie wpisuje się w przyjęcia w stylu bliskim naturze:  rustykalnym, boho, leśnym. Ponadto Sensowna Fotobudka daje Klientom wiele możliwości personalizacji produktu do charakteru i specyfiki przyjęcia, prersonalizowane tło, ramka wydruków oraz Księga Gości – projekt graficzny wykonywany jest indywidualnie na każde zlecenie. Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz nielimitowana ilość wydruków tego samego zdjęcia to coś, co wyróżnia Sensowną Fotobudkę na tle branży eventowej. Koniec z bitwą, kto z fotografowanej grupy osób weźmie wydruk ze sobą do domu. U Sensownych każdy dostanie swój i jeszcze może zabrać kopię dla sąsiada.

Sensowna Fotobudka występuje w odsłonie maxi i mini. Wersja maxi obejmuje mechanizm fotobudki, przeróżne gadżety oraz drewnianą obudową, dzięki czemu można z niej korzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lokalu. Obudowa może być dowolnie zaaranżowana, w opcji podstawowej przystrojona jest ozdobnym oświetleniem. Wersja mini zajmuje nieco mniej miejsca i jest mniej intymna ale zwiera całe wnętrze wersji maxi (bez obudowy).

Sensowna fotobudka kraków

Planujesz imprezę poza Krakowem nic nie szkodzi, Sensowna Fotobudka wykonuje swoje usługi na terenie całego kraju. Zainteresowany? Jeżeli planujesz imprezę w 2020 roku i poszukujesz sprawdzonej, wyjątkowej atrakcji, która przyniesie Wam wiele radości, skontaktuj się z Sensowną Fotobudką

Fotobudka kraków

Materiały partnera.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności