Korekty rozkładów jazdy linii nr 125, 128, 156 i 166

W sobotę, 22 lutego zostaną wprowadzone korekty rozkładów jazdy linii autobusowych nr 125, 128, 156 i 166 – informuje Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie.

Linie autobusowe:

  • nr 125 – dostosowanie założonych w rozkładzie jazdy czasów przejazdu wybranych odcinków do rzeczywistych warunków ruchu. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian, natomiast mogą ulec godziny odjazdów z poszczególnych przystanków. Wybrane kursy w soboty i dni świąteczne, zatrzymujące się dotąd na przystanku „Nad Drwiną”, będą wykonywane na trasie podstawowej.
  • nr 128 – dostosowanie założonych w rozkładzie jazdy czasów przejazdu wybranych odcinków do rzeczywistych warunków ruchu. Częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian, natomiast mogą ulec godziny odjazdów z poszczególnych przystanków.
  • nr 156 – zostaną wprowadzone zmiany większości godzin odjazdów w dni powszednie. Dodatkowo częstotliwość kursowania w okresie międzyszczytowym zostanie zwiększona do 45 minut. Ponadto, ulegną zmianie następujące godziny odjazdów w dni świąteczne: z „Czerwonych Maków P+R” z godz. 5.37 na godz. 5.42 oraz z „Sidziny” z godz. 5.53 na godz. 5.58.
  • nr 166 – zostaną wprowadzone zmiany godzin odjazdów. Ponadto, zostanie uruchomiony dodatkowy kursy realizowany z „Sidziny” o godz. 4.12.
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności