Już w ten weekend zapraszamy na Festiwal Czekolady i Kawy w Krakowie

Już w ten weekend zapraszamy na Festiwal Czekolady i Kawy w Krakowie

Najsłodsze dni w roku? Istnieją takie w których czekolada leje się strumieniami, a nawet nie ma kalorii! I wchodzi on – Festiwal Czekolady i Kawy w Chemobudowie, cały na słodko, pachnąc kawą i innymi pysznymi łakociami. Już 22-23 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa wszyscy, którzy chcieliby wkroczyć w bramy czekoladowo-kawowego raju znaleźli ku temu najlepszą okazję.

 Co się stanie jeśli połączy się kawę z czekoladą? To podwójne połączenie przypadnie do gustu nie jednemu podniebieniu. Nadarza się jedyna taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Krakowa. Zebraliśmy najlepszych producentów słodkości i kawy z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, palarnie kawy, rzemieślnicy czekolady. Nasi wystawcy sprostają wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu, ponieważ zadbaliśmy, aby w jednym miejscu móc spróbować słodkich i aromatycznych dobroci jak i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Słodka Wystawa?

Słodka Wystawa? Brzmi kusząco i na pewno będzie prawdziwą ucztą dla oka. W Centrum Targowym Chemobudowa zgromadzimy piękne czekoladowe kreację, torty oraz wszystkie słodkie dzieła o zabarwieniu artystycznym. Wystawę będzie można podziwiać przez całe dwa dni trwania festiwalu nie obawiając się, że roztopi się na naszych oczach.

Zapraszamy osoby kochające wyśmienity smak i wspaniałe towarzystwo. Przełamy barierę odrobiną czekolady i wyśmienitej kawy!  😉

Szczegóły:

Festiwal Czekolady i Kawy

Centrum Targowe Chemobudowa, Kraków

22-23 lutego 2020

godz. 10-18

Bilety dostępne są na stronie i w kasach

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/2708599212541195/

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności