Dzieci, które urodzą się w 2020 roku dostaną paczki od Biedronki

Rok 2020 jest wyjątkowy nie tylko dla wszystkich rodziców, którzy powitają nowych członków swojej rodziny, lecz także dla samej sieci Biedronka, która w tym roku świętuje swoje 25-lecie. „Paczka powitalna Dada” to dowód na to, że Biedronka chce dzielić radość klientów w ważnych momentach ich życia. Już od 3 lutego br., każdy rodzic dziecka urodzonego w Polsce w 2020 roku może zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl, aby otrzymać powitalną paczkę Dada zupełnie za darmo. Partnerem logistycznym akcji jest Poczta Polska, która dostarczy prezenty prosto do domu.

Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem – Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka

W przesyłce adresaci znajdą produkty, których nie może zabraknąć w żadnej wyprawce dla malucha. Nowe pieluszki Extra Care z technologią superchłonnych kanalików, które dwukrotnie szybciej wchłaniają wilgoć, gwarantując spokojny sen w nocy oraz nieprzerwaną zabawę w dzień w rozmiarze 2 mini (3-6 kg), chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej oraz patyczki higieniczne Dada w 100% wykonane z bawełny. Produkty pomogą zatroszczyć się o wrażliwą skórę każdego niemowlaka w pierwszych dniach i miesiącach jego życia. Akcja skierowana jest również do przyszłych rodziców, którzy oczekują przyjścia na świat maluszka jeszcze w tym roku. Już teraz mogą zarejestrować się na stronie, a po narodzinach potwierdzić swoje dane i otrzymać prezent powitalny od Dady.

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

Czytaj również:

Niezwykły zabieg w Dziecięcym Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Brawo lekarze!

Materiały prasowe

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności