23 marca Tones And I wystąpi w Krakowie!

Aktualizacja:

Informujemy, że koncert Tones And I zaplanowany na 23 marca na skutek decyzji rządu nie odbędzie się. Bezpieczeństwo artystów, fanów i personelu jest naszym najwyższym priorytetem. Ciężko pracowaliśmy, aby ustalić nową datę koncertu w Krakowie, ale w związku z innymi zobowiązaniami Artystki podjętymi do końca roku, niestety nie udało się. Prosimy o kontakt z punktem zakupu w przypadku wszystkich zapytań dotyczących biletów.

‼We wanted to let you know that Tones And I will not be playing as scheduled on March 23th due to government decision. The safety of artists, fans and staff is our top priority. We were working hard to find a new date for this show but unfortunately due to the commitments that Artist has made until the end of this year, it won’t be possible . Please contact point of purchase for all ticketing enquiries.Tones And I naprawdę nazywa się Toni Watson i jest młodą australijską piosenkarką, która utworem „Dance Monkey“ podbiła światowe listy przebojów. 23. marca 2020 w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej zagra swój pierwszy koncert w Polsce, w Klubie Studio w Krakowie.

Tones And I pochodzi z Półwyspu Mornington w Australii, a swoją przygodę z muzyką zaczęła od koncertów ulicznych w Byron Bay na początku 2018 roku. Jej koncerty miały coraz większą rzeszę fanów i po krótkim czasie wydała swój pierwszy singiel „Johnny Run Away“, który zdobył złoto.

Jej drugi singiel „Dance Monkey“ w krótkim czasie stał się nr 1 na świecie.

Tones And I mówi:„Dance Monkey is about how our appreciation of live performance diminished as we are being instantly entertained with a click of a button on social media.”

Podczas swojego koncertu w Krakowie Tones And I zaprezentuje również utwory ze swojego debiutanckiego albumu „The Kids Are Coming“.

Bilety są dostępne na Eventim.pl: https://www.eventim.pl/tonesandi

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności