16 lutego obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu!

Zgodnie z informacją podaną przez organizatora Stowarzyszenie I Ty Możesz Być Wielki w najbliższą niedzielę (16 lutego br.) odbędzie się 5. Bieg Walentynkowy. W związku z tym wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Jak informuje organizator, w dniu 16 lutego br. pomiędzy godz. 10.00 a godz. 15.00 w związku z biegiem obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu:

  • w godz. 11:45-14:00 al. 3-go Maja zostanie zamknięta dla ruchu kołowego od al. Focha i ul. Oleandry z możliwością przejazdu tylko dla pojazdów, które były zaparkowane na zamkniętym odcinku al. 3-go Maja na zasadach wprowadzonej „chwilowej przerwy w ruchu”,
  • w godz. 10.00-15:00 zostaną wyłączone drogi dla rowerów wokół Błoń Krakowskich.

Dodatkowo w związku z zamknięciem al. 3-go Maja objazd wyznaczony: al. Focha, ul. Królowej Jadwigi do ul. Piastowskiej.

Szczegóły u organizatora: 5. Bieg Walentynkowy

Przebieg trasy:

– START – Park Jordana, wybiegnięcie z Parku Jordana główną bramą przebiegnięcie na druga stronę al. 3-go Maja skręt w prawo w kierunku Cichego Kącika (cała szerokość drogi dla pieszych i rowerów), na wysokości Cichego Kącika trasa biegu zawraca w kierunku al. Focha, al. Focha (część drogi dla pieszych i rowerów – dla ruchu pieszego pozostanie tylko 1,5 m szerokości ciągu pieszego), na wysokości stadionu miejskiego Cracovii trasa biegu zawraca w kierunku al. 3-go Maja, al. 3-go Maja przebiegnięcie na drugą stronę na wysokości głównej bramy do Parku Jordana, Park Jordana – META.

Organizator prosi o zachowanie ostrożności, dostosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu i poleceń wydawanych przez służby zabezpieczające imprezę.

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności