Zaczarowany Świat Hogwartu. Za nami kolejny Quiz

12 stycznia w Browarze Lubicz miało miejsce niezwykłe wydarzenie!

Tłum graczy stanął do pojedynku o tytuł największego znawcy najsławniejszego na świecie czarodzieja – Harrego Pottera. Do walki stanęli zarówno dorośli, jak i uczestnicy dużo młodsi. Zespoły zmierzyły się z czterdziestoma pytaniami dotyczącymi szczegółów ze świata Harrego i jego przyjaciół. Wspólnie mieliśmy okazję na nowo wyruszyć do zaczarowanego świata Hogwartu. Walka była do samego końca niesamowicie wyrównana i pełna emocji. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i wielką wolą walki.

Bardzo dziękujemy też za kreatywność w tworzeniu nazw drużyn. Śmierdzące Skarpety Zgredka pamiętamy o was! Gra zakończyła się dogrywką w walce o trzecie miejsce. Tradycyjnie nie zbrakło też wyróżnienia dla drużyny przedostatniej.

Wydarzeniu towarzyszyły niezwykłe okoliczności. Każdy sprzedany bilet był jednocześnie przekazaniem złotówki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tego dnia miała swój finał!

Wśród uczestników znalazł się również jubilat obchodzący swoje dziesiąte urodziny. Niezmiernie się cieszymy, że postanowił spędzić ten wyjątkowy dzień właśnie z nami! Organizatorami, partnerami oraz sponsorami wydarzenia było Question One, Browar Lubicz, CoWKrakowie.pl i Gamescape.

Gratulacje należą się oczywiście wszystkim uczestnikom! Byliście świetni! Do zobaczenia następnym razem!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności