Z wózka wypadł ukochany miś. Trwają poszukiwania

Rzadko na łamach naszego portalu umieszczamy tego typu informacje, jednak w tym przypadku postanowiliśmy pomóc. Również liczymy na naszych czytelników!

Zgłosiła się do nas pani Ula, która poinformowała nas o zgubionym misiu do którego od urodzenia przywiązana jest jej córka.

Jak informuje pani Ula, wczoraj tj. 2-01-2019 około godziny 17 wyszliśmy z bloku przy os.Dywizjonu 303, 62  dalej ulicą Hynka obok Stokrotki , Biedronki przy Szkole Podstawowej nr.155 do przychodni na II Pułku 22. Po tej trasie wypadł z wózka ukochany miś naszej córki jest przy niej od urodzenia ,nie rozstaje się z nią. Zawsze z nią chodził do żłobka, do przedszkola. Dziecko bardzo tęskni, płacze, pyta, nie chce iść do przedszkola bez niego. Nie jestem w stanie kupić takiej samej ponieważ miś ma ponad 10 lat tylko rodzić potrafi zrozumieć taką sytuację…Pomimo poszukiwań wczoraj wieczorem jak i dziś rano misia nigdzie nie ma. Sprawdzałam nawet kosze na śmieci. Jestem w stanie zapłacić za odnalezienie – informuje Pani Ula.

Apelujemy do mieszkańców, gdyby ktoś znalazł maskotkę, prosimy o kontakt z naszym portalem: kontakt@cowkrakowie.pl

Poniżej prezentujemy trasę:


reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności