Wiosną rusza budowa Cracovii Outlet. Pojawią się takie marki…

Jak informuje KG Group, kluczowym projektem KG Group jest kompleks handlowy typu mixed-use przy ul. Nowohuckiej w Krakowie, który tworzyć będą m.in. centrum Cracovia Outlet o powierzchni około 22 tys. mkw. oraz dwa parki handlowe Atut o łącznej powierzchni ponad 23 tys. mkw. Budowa kompleksu rozpocznie się już wiosną tego roku.

Centrum Cracovia Outlet będzie jedynym nowym centrum outletowym w Krakowie. Konkurencyjny projekt Fashion Outlet Kraków, po podpisaniu porozumienia przez inwestora Peakside Capital z KG Group, nie będzie ostatecznie realizowany. Operatorem centrum Cracovia Outlet będzie ROS Reatail Outlet Shopping. Spółka będzie również odpowiedzialna za dalszą komercjalizację centrum. Wcześniej za proces zarządzania najmem odpowiadał BOIG. – To była naprawdę bardzo dobra i owocna współpraca. Dziękujemy BOIG za pomoc w stworzeniu koncepcji, która doskonale wpisuje się w nadchodzące trendy, wypromowanie projektu i skuteczną komercjalizację, dzięki której podpisaliśmy umowy z wiodącymi na rynku markami – mówi Krzysztof Gaczorek.

Do końca października 2019 roku prowadzony przez BOIG proces komercjalizacji centrum przekroczył 50 proc. Dzięki temu w Cracovii Outlet pojawią się takie marki, jak m.in. Intersport, pierwszy w Polsce multibrandowy sklep Grupy LPP (z odzieżą Reserved, Mohito, Cropp, House), Diverse, Volcano, Venezia, Unisono, Guess, Vistula, Wólczanka, W.Krkuk, Kubenz, Dajar, Smyk, Home Deco czy Active – m.in. z produktami Adidas, Fila i Reebok. KG Group nadal będzie współpracować z BOIG przy rozwoju sieci Atut. – Przed nami bardzo intensywny czas związany z komercjalizacją kolejnych obiektów. Zależy nam na tym, żeby za ten proces odpowiadał sprawdzony i zaufany partner – podkreśla Prezes KG Group.

Fot. KG Group

Chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w Krakowie? Polub CowKrakowie.pl na Facebooku

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności