W piątek iluzjoniści wystąpią w Krakowie. Zostały ostatnie bilety!

W piątek iluzjoniści wystąpią w Krakowie. Zostały ostatnie bilety!

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

reklama


W związku z tym organizatorzy postanowili zorganizować ogólnopolskie tourne najlepszych iluzjonistów z najsłynniejszej w ostatnich latach grupy magików „Champions of Illusion”. Zespół ten powstał w 2015 r. z inicjatywy świetnego ukraińskiego iluzjonisty Jurija Monchaka i gwiazdy weneckiego festiwalu iluzji, Włocha Paola Lombardii. 

reklama

Od tego czasu sukcesywnie koncertuje po całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Prezentuje dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają „magiczności” całemu przedsięwzięciu.

Impreza ma charakter interaktywnej gali teatralnej i jest skierowana do całej rodziny i bez względu na wiek każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność. Artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Tej imprezy nie można przegapić !!!Startujemy na dużej scenie Kina Kijów już 17 stycznia o godzinie 18.00
Bilety do tej niesamowitej Krainy Czarów w sprzedaży na tej stronie oraz w kasie Kina Kijów
Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

!!!Przenieśmy się razem do Krainy Czarów !!!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności