Ocheston już w marcu w ICE Kraków Congress Centre

Przedstawiamy oficjalny spot promujący tegoroczną edycję Orchestonu. Koncert odbędzie się 18 marca w ICE Kraków Congress Centre. Na scenie wystąpią m.in. Edyta Górniak, Beata Kozidrak i Reni Jusis w towarzystwie Gromeego. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna będzie znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. 

Koncert, którego ideą jest pokazanie największych hitów muzyki elektronicznej ostatnich dekad w  symfonicznej oprawie, to zdecydowanie projekt dla każdego. Utwory zaaranżowane na orkiestrę to propozycja wyjątkowa i szeroko doceniana. Ekskluzywne wnętrza ICE Kraków przyciągną ponownie nie tylko fanów muzyki elektronicznej, ale także koneserów odważnych projektów muzycznych, a Orcheston do takich właśnie należy. 

Tego wieczoru na deskach sceny Sali Audytoryjnej usłyszmy repertuar m.in. takich artystów jak Depeche Mode, Avicii, Donna Summer, Daft Punk, Armin Van Buuren czy Vangelis.  

 Bilety na koncert, który odbędzie się 18 marca, można nabywać za pośrednictwem strony organizatora: www.prestigemjm.com. Na wydarzenie zaprasza agencja Prestige MJM i BUKOVINA Resort. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności