Jak radzić sobie ze stresem, wyznaczać cele życiowe czy być asertywnym?

Jak radzić sobie ze stresem, wyznaczać cele życiowe czy być asertywnym? Między innymi tego dowiedzą się uczestnicy feryjnych szkoleń w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie.

Od 27 stycznia do 7 lutego dzieci, młodzież, nauczyciele oraz rodzice będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z zakresu profilaktyki uzależnień. Szkolenia prowadzone są przez pedagogów, psychologów i terapeutów uzależnień. Tematyka obejmuje rozwijanie kluczowych umiejętności społecznych, które są czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami.

Dzieci i młodzież mogą dowiedzieć się m.in. co to znaczy być asertywnym i jak wyrażać emocje w bezpieczny sposób. Rodzice i nauczyciele poszerzą swoją wiedzę w zakresie budowania konstruktywnych relacji, stosowania komunikacji wspierającej rozwój i poznają metody przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym u młodych ludzi. Mieszkańcy Krakowa będą też mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie problemów wynikających z sięgania po substancje psychoaktywne.

Wszystkie szkolenia odbywają się w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie przy ul. Rozrywka 1. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zapisów na wybrane szkolenia pod numerem telefonu 668 367 615 lub pocztą elektroniczną na adres: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl.

Pobierz harmonogram szkoleń wpliku PDF.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Szkolenia prowadzone są w formie wykładowo-warsztatowej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie MCPU w zakładce Aktualności.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności