Jacuzzi studentów Akademii Górniczo-Hutniczej na licytacji WOŚP

Przedmiotem aukcji jest jacuzzi studentów z Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie, z którego korzystali przez kilka dni w swoim pokoju w akademiku. Mimo, że sprzęt ze względów bezpieczeństwa nie mógł pozostać w ich pokoju, teraz zyska drugie życie! Studenci okazali się nie tylko szaleni, ale i szlachetni – postanowili, że basen wspomoże szczytny cel i przekazali go na aukcję WOŚP.

Model jacuzzi to Intex PureSpa Jet & Bubble Deluxe 28462. Na ofertę składa się jacuzzi wraz z dodatkami (sprzętem do czyszczenia, torbą). Basen posiada także pompę filtrującą, hydromasaż, dysze wodne Bubble Jets, podgrzewacz, generator chloru, wbudowany zmiękczacz wody, panel sterowania oraz dwa filtry wymienne. A więc pełen zestaw!

Parametry jacuzzi to:

Długość: 218 cm

Szerokość: 218 cm

Wysokość: 71 cm

Pojemność: 1098 l

Taki sprzęt to namiastka luksusu nie tylko dla studenta! Co prawda jacuzzi nie znajdzie zastosowania w akademiku, ale legalnie możecie je postawić w swoim ogrodzie lub na tarasie.

Co ważne – drugiego takiego jacuzzi na rynku nie znajdziecie! To unikatowy przedmiot, który jako jedyny był użytkowany przez kilka dni w akademiku na największym miasteczku studenckim w Polsce. Zyskał dzięki temu sławę nie tylko w AGH, ale i w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Licytacja dostępna jest na tej stronie

Fot. TAK dla jacuzzi w akademikach AGH

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności