Funny Balls Show ponownie zawita do Krakowa. Zobaczycie ponad 3 000 balonów!

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje tego wydarzenia nie można przegapić!

Kiedy?

Na wydarzenie zapraszamy 09.03.2020 do Kijów Centrum o godzinie 10:00 spektakl jest dla szkół i przedszkoli. A o godzinie 18:00 zapraszamy całe rodziny.

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany
z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach.

Bilety dostępne na stronie https://pankoncert.pl/balonoweshow

Czas trwania: ok.60 minut

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności