Ferie 2020 – propozycje nie do odrzucenia!

Zapraszamy na dwa tygodnie wypełnione atrakcjami wszelakimi – oczywiście w NCK!
Festiwal Teatrów dla dzieci, ślizgawki na plenerowym lodowisku, warsztaty artystyczne wszelkiego rodzaju… u nas nie ma nudy. Zapraszamy dzieci i dorosłych, tych, którzy już znają nasze zajęcia i warsztaty i chcą rozwijać swoje talenty, ale też i tych, którzy muszą odkryć „co im w duszy gra”.

Po pierwsze: Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Zapraszamy na kolejna edycję Wielkiej Teatralnej Przygody dla Najmłodszych!
W dniach 27 stycznia – 9 lutego 2020 w Nowohuckim Centrum Kultury wszystko co najlepsze – dla najbardziej wymagającej publiczności.

Tradycyjnie, spektakle na Scenie NCK, zaprezentują najlepsze teatry z całej Polski, a w repertuarze znajdą się największe hity literatury dziecięcej oraz przedstawienia dla najnajów (dzieci już od 1 roku życia!). Ania z Zielonego WzgórzaCalineczkaPiaskowy WilkAki – to tylko kilkoro ukochanych bohaterów młodych czytelników, którzy na dwa tygodnie ferii postanowili przenieść się z książek prosto na Scenę NCK!

W tym roku – specjalnie na życzenie publiczności – wprowadziliśmy do programu spektakle popołudniowe: już pierwszego dnia festiwalu na Scenie pojawi się ulubiona bohaterka maluchów Świnka Peppa (27 stycznia, poniedziałek, g. 16.00), a na zakończenie teatralnych ferii Gdański Teatr Miniatura przeniesie nas do świata znanego z opowiadań Stanisława Lema („Bajki robotów” – 9 lutego, niedziela, g. 17.00).

Podsumowaniem wydarzenia jest plebiscyt na Najlepszy Spektakl, w którym jurorami są same dzieciaki! W roku 2019 zwycięzcą został spektakl „Dzieci z Bullerbyn” Teatru Miejskiego z Gliwic. Kto najbardziej zachwyci w tym roku? Odpowiedź już w połowie lutego 2020 r. – zapraszamy do uczestnictwa i głosowania!

Po drugie: warsztaty, zajęcia i spotkania

Zapraszamy na zajęcia cykliczne i warsztaty, w których można wziąć udział jednorazowo. Proponujemy:

  • zajęcia taneczne 
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia teatralne 
  • akrobatykę 
  • zajęcia i warsztaty edukacyjne towarzyszące Festiwalowi Teatrów dla Dzieci 

Po trzecie: LODOWISKO

Do zimowej zabawy zapraszamy małych (dla których przygotowaliśmy specjalne pingwinki i kaski) i dużych, początkujących i zaawansowanych. Czekamy na piruety, skoki i pokazowe wywrotki.

Mobilne lodowisko o powierzchni 800 m2 w samym sercu dzielnicy!

Ślizgawki przez 7 dni w tygodniu, także dla grup zorganizowanych. Do zimowej zabawy zapraszamy małych (dla których przygotowaliśmy specjalne pingwinki i kaski) i dużych, początkujących i zaawansowanych. Zdjęć z lodowiska na Instagramie, Twitterze, Pintereście i Facebooku szukajcie pod #lodowiskoNCK

Lodowisko powstało dzięki finansowemu zaangażowaniu budżetu miasta Krakowa, przy wsparciu Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności