Dla tych osób będą tańsze bilety do Parku Wodnego!

Jak co roku podczas ferii zimowych dzieci i młodzież mieszkająca lub ucząca się w Krakowie będzie mogła spędzić czas Parku Wodnym. W dniach od 27 stycznia do 7 lutego, od poniedziałku do piątku, obowiązywać będą ulgowe bilety wstępu!

Za 1,5-godzinny pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji (z wyjątkiem sauny i plaży) dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat zapłacą 7,5 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego na ul. Dobrego Pasterza 126.

Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie oświadczenia rodzica, a dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Dla posiadaczy karty KKR3+ przewidziano 50 kuponów.

Za każdym razem przedstawiciel rodziny musi mieć potwierdzenie w postaci Kart Rodzinnych wszystkich członków, dla których chce pobrać kupon, przy czym kupony rabatowe przysługują osobom do 16. roku życia. Opiekunowie dzieci do 10. roku życia mogą skorzystać z wejść po 15 zł za 90 min. tylko w przypadku, gdy wchodzą z dziećmi.

Limit kuponów wynosi 700 sztuk na dzień. Feryjny wypoczynek na basenie realizowany jest w ramach Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa pn. „Bezpieczny Kraków” na lata 2018-2020.

Regulamin będzie dostępny na stronie internetowej Parku Wodnego w Krakowie.

Fot. Park Wodny

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności