Conchita Wurst wystąpi w Krakowie

Conchita Wurst wystąpi w Krakowie

Po debiutanckim albumie „Conchita” oraz albumie nagranym we współpracy z Wiedeńską Orkiestrą Symfoniczną – „From Vienna With Love” – Tom Neuwirth, jako newcomer w gatunku electro, prezentuje swój trzeci z kolei album studyjny pod nazwą WURST.

reklama

Na potrzeby koncertów „T.O.M. Truth Over Magnitude” 03. i 04. Lutego 2020, WURST i jego zespół zaadaptowali swoje utwory do potrzeb sceny i koncertów na żywo. Orzeźwiające, elektroniczne dźwięki to gwarancja dobrej rozrywki.

reklama

Obok nowych utworów publiczność będzie mogła nacieszyć się nowym live-show, które dzięki wizualizacjom zapewni niezapomniane przeżycia.

„Chciałem być jak Celine Dion i po wygranej na Eurowizji byłem ugrzeczniony jak żona jakiegoś prezydenta. Teraz nareszcie tworzę taką muzykę, jakiej sam słucham i nie mogę się doczekać, aż będę mógł zaprezentować swój nowy program w Klubie Studio.”

Tytuł albumu „Truth Over Magnitude” to nie tylko imię barwnego austriackiego artysty, który jako Conchita wygrał konkurs Eurowizji dla swojego kraju. „Truth Over Magnitude” oznacza również, że WURST stawia na autentyczność i kroczy własną drogą artystyczną bez względu na wszystko. Podążając za swoim wewnętrznym głosem, Tom jako WURST wykonuje wielki krok naprzód od osobowości scenicznej Conchity do prawdziwej sztuki i pełni kreatywnego rozwoju.

Producentem nowych elektronicznych dźwięków jest Albin Janoska, za kompozycję i teksty odpowiada Eva Klampfer („Lylit”). Oddają one w pełni osobowość Toma Neuwirtha, pozwalają na głęboki wgląd w świat jego uczuć i stanowią dowód na to, że na pierwszym miejscu stawia on realizację swojego artystycznego potencjału.

Zapraszamy 3.02.2020 Klub Kwadrat

Kup bilety

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności