Biedronka wprowadza pilotażowy program przecen produktów spożywczych. Niestety nie w Krakowie…

Biedronka wprowadza pilotażowy program przecen produktów spożywczych z bliskim terminem przydatności. Już od 27 stycznia klienci 136 sklepów sieci Biedronka w wybranych regionach kraju będą mogli kupić wybrane pełnowartościowe produkty spożywcze po niższych o 50% cenach.

Niestety w pilotażowym programie nie biorą udziału sklepy w Krakowie (pełna lista sklepów na dole artykułu)

Projekt przecen artykułów z bliskim terminem ważności to doskonała okazja dla klientów, by kupić wysokiej jakości produkty w jeszcze niższych cenach. To także kolejne działanie Biedronki mające na celu przeciwdziałanie marnowaniu żywności. W pilotażowym programie biorą udział 136 sklepów sieci Biedronka zlokalizowane w sześciu województwach: mazowieckim, wielkopolskim, lubuskim, lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim.Wybrane produkty spożywcze z bliskim terminem przydatności przecenione o 50% będą wyróżnione na froncie specjalną naklejką, na której znajduje się hasło przewodnie akcji „Szanujemy żywność”. O umieszczeniu konkretnych produktów w promocji decydować będą kierownicy sklepów.

Oznaczone nimi będą wybrane produkty z kategorii:

Rabat nie będzie dotyczył produktów objętych innymi promocjami.

Program przecen żywności z bliskim terminem do spożycia o 50% to nasz nowy test i będziemy uważnie obserwować zainteresowanie klientów taką formułą. Liczymy, że dzięki niej jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z doskonałej jakości produktów spożywczych Biedronki w bardziej okazyjnych cenach. Jednocześnie razem z klientami będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę w naszym systemie ograniczania marnowania żywności. Karol Sęktas, kierownik działu doskonalenia pracy sklepu w sieci Biedronka

Lista sklepów (nie ma Krakowa)

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności